Vánoční příběh, Slavkov u Brna

vanocni pribeh obr.JPG Všichni známe cestu, kterou podnikli tři králové, aby vyhledali narozené jezulátko v Betlémě. Divadelní spolek Slavkov u Brna Vám předkládá jinou zápletku. Co, když se na cestu za hvězdou vydal ještě čtvrtý král?

Chtěl, stejně jako Kašpar, Melichar a Baltazar přinést děťátku vzácné dary. Ale na své pouti se setkává s lidskou bídou. Postupně utěšuje zoufalého, dává pít žíznivému, pomáhá darem chudobnému. A když se konečně dozví, kde hledat Mesiáše, zjistí, že mu z darů pro něj již nic nezůstalo. Prostý příběh. Prostý a neznámý. Dýchá z něj soucit s lidskou bídou a utrpením.
I členové spolku by chtěli někomu pomoci. Proto bude vstupné na toto představení věnováno na dobročinné účely.
Nedávno uvedl Divadelní spolek Slavkov u Brna upravenou verzi divadelního představení Všechny lásky světa k šedesátým narozeninám skladatele Luboše Javůrka. Také v inscenaci Vánoční příběh zazní jeho písně s tématem vánoc.
Hra nebude dlouhá. Bude trvat necelou hodinu. Ale doufám, že přinese do Vašich srdcí klid a souznění s příběhem lidského bytí.
Uvedení Vánočního příběhu je plánováno na 20. prosinec 2019 se začátkem v 19.30 hodin na jevišti Společenského centra Bonaparte. Vstupenky jsou v předprodeji na Informačním centru pod zámkem i jako eVstupenka ZDE. Cena vstupenky je 100 Kč.
Srdečně zve za Divadelní spolek Stanislav Olbricht
vanocni pribeh slavkvo 20 12 plakat.jpg

Nahoru