Slavkov Open 2019: STING

stig slavkvov.jpg Sting v létě 2019 vyrazí do Evropy s programem My Songs a zcela poprvé se představí v pátek 12. července 2019 v Zámecké zahradě ve Slavkově u Brna.

Sting: My Songs bude dynamická show se zaměřením na nejoblíbenější Stingovy skladby a mapující kariéru tohoto šestnáctinásobného držitele ceny Grammy. V rámci koncertu zazní materiál jeho sólové kariéry, jakož i skladby skupiny The Police. Fanoušci mohou očekávat, že uslyší hity jako “Englishman In New York,” “Fields Of Gold” ,“Shape Of My Heart”, “Every Breath You Take”, “Roxanne”, “Message In A Bottle“ a řadu dalších, které Sting představí v doprovodu své rockové skupiny.

Skladatel, zpěvák, autor, herec, aktivista – STING získal uznání ve všech těchto rolích a přesto se vzpírá snadnému označení. Narodil se v anglickém Newcastlu, v roce 1977 se přestěhoval do Londýna a spolu se Stewartem Copelandem a Andy Summersem založil skupinu Police. Společně vydali pět alb, získali šest cen Grammy a v roce 2003 byli uvedeni do Rock and Rollové síně slávy.

Speciální hosté: VOJTĚCH DYK & B-SIDE BAND / LENKA NOVÁ & PETR MALÁSEK BAND

VSTUPENKY V SÍTÍCH TICKETMASTER A TICKETPORTAL OD 7. 12. 2018 10:00 HODIN

JEDNOTNÉ VSTUPNÉ: 1690 Kč

Vstupenky k dispozici i v Informačním centru pod zámkem (platba možná pouze v hotovosti)

Více na https://www.facebook.com/events/187063135570434/

stig slavkvov.jpg

Nahoru